Biz Kimiz ?

En son ne zaman peluş bir oyuncakla oynadınız ya da bir çocuğu sevindirdiniz?

Soğuktan korunmak için yakası, içi, kolları kürklü bir mont giydiniz mi hiç?

Ayaklarınızı sıcak tutmak için peluş bir terlik ya da içi muflonlu bir ayakkabınız olmadı mı?

Evinizin güzelliğine güzellik katmak için yere serdiğiniz bir peluş halıya basmanın keyfine vardınız mı?

Yumuşacık peluş bir battaniyeye sarılıp uyudunuz mu hiç?

Askerlik anılarınızın arasında, sizi ısıtan muflonlu parkalarınız var mıydı?

Peluş ,suni kürk ya da muflon…

Hemen hemen hergün karşılaştığınız, dokunduğunuz, taşıdığınız, giydiğiniz pek çok şeyde gördüğünüz işte bu kumaşları biz üretiyoruz.

Öğün Tekstil olarak 1970’lerde perakende ve toptan konfeksiyon alanında başladığımız faaliyetlerimizi 80’li yıllarda toptan kumaş alanında genişleterek, 90’lı yıllarda üretici firma konumuna geldik. Üretimimiz İstanbul’a 1,5 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti Bilecik’in Osmaneli ilçesinde 10.000m2 kapalı alana kurulu tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Deneyimli kadromuz ve zengin makine parkımız ile yıllık 3.000.000m2 olan üretim kapasitemizi ürün kalitesinden ödün vermeden seçkin müşteri portföyümüze sunmaktayız. Türk ve dünya modasını, yeni trendleri, müşterilerimizden gelen taleplerle bir araya getirerek; her sezon yeni ürünlerle çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Gerçek kürk giymenin statü sembolü sayılmadığı, hayvanların kürkleri yüzünden öldürülmediği bir dünya için; ürettiğimiz her metre peluşun doğal hayatın sürekliliğine katkıda bulunduğu inancıyla üretmeye devam ediyoruz.